Nađete li se u Zadru 23. srpnja i 23. kolovoza iskoristite posebnu priliku koju vam pružaju Dani otvorenih vrata i posjetite Muzej antičkog stakla gdje vas očekuje bogat cjelodnevni program te brojna vizualna i glazbena iznenađenja.
Svim ljubiteljima ove jedinstvene kulturne baštine Euroherc osiguranje je omogućilo slobodan ulaz u Muzej antičkog stakla u Zadru 9-24 sata. Ujedno, ovo je nastavak zajedničkog druženja i jedne rođendanske priče u sklopu akcije „'20 darova za 20 godina' koju i dalje možete pratiti na posebnom portalu 20godina.euroherc.hr.
Novinarka i publicistkinja Višnja Starešina večeras će u 19 sati u Hrvatskom novinarskom domu predstaviti svoju knjigu EU u 100 koraka, dokument o jednom neobičnom putovanju s preprekama.
Opuštenim nedjeljnim programom i besplatnim ulazom za sve posjetitelje, jučer je završio 4. međunarodni festival dizajna Dan D 2013.
Vaši komentari, razmišljanja i ocjene
Ukoliko želite komentirati članak morate biti prijavljeni.